Typ nabídky

Minimální mzda

Technolog v automotive

referenční číslo: 17968 | aktuálnost: 09.11.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vzdělání technického zaměření? Technologie automotive Vám není cizí? Dokonce ani komunikace v angličtině není zásadní překážkou? Odpověděli jste "ANO"? Výborně! Možná hledáme práve vás! Zašlete nám svůj životopis!

Významný evropský výrobce elektotechnických součástek hledá novou posilu do týmu na pozici

TECHNOLOG V AUTOMOTIVE (30-40.000 Kč)

Náplň práce

  • Organizace změn v sériové výrobě
  • Spolupráce při zavádění nových technologií
  • Specifikace potřeb výroby
  • Příprava podkladů pro nabídky

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • znalost anglického jazyka na mírně pokročilé úrovni
  • zkušenost na pozici technologa - výhodou
  • znalost automotive prostředí - výhodou

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování
  • Jazykové kurzy
  • Práce v malém kolektivu
  • Čisté pracovní prostředí

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Strojírenství