Typ nabídky

Minimální mzda

Správce budov

referenční číslo: 17837 | aktuálnost: 04.05.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Jste zodpovědný člověk a hledáte stabilní práci? Rozumíte si s technikou a jste komunikativní? Pak je tohle nabídka přesně pro Vás!

Náplň práce

* Komunikace s dodavateli * Spolupráce při údržbě technických zařízení s externí firmou * Zodpovědnost za energie a rozvody plynu * Podávání zpráv o stavu zařízení a průběhu práce na nich * Plánování údržby zařízení

Požadujeme

  • SŠ vzdělání technického směru
  • Praxi v oblasti údržby
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Oprávnění pro správu plynových či tlakových zařízení výhodou

Nabízíme

  • Práci na plný úvazek
  • 5 dní dovolené navíc
  • Možnost jazykových kurzů
  • Finanční bonusy
  • Příspěvek na dopravu
  • Místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj

Mzda: 27 000 - 33 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Automobilový průmysl