Varroc Lighting Systems, s.r.o.

Společnost Varroc Lighting Systems hledá vhodné kandidáty na pozici:

PRODUCTION BUSINESS UNIT MANAGER

referenční číslo: 5acdeb49a5ad950bd54974e1

Náplň práce:

  • vedení a organizace výrobního týmu a výrobních úseků
  • zodpovědnost za plnění cílů svěřeného úseku
  • komunikace s interními a externími partnery
  • řízení a zodpovědnost za plnění ukazatelů výrobních středisek
  • zodpovědnost za dodržování zásad BOZP a PO na pracovišti
  • řízení proškolování pracovníků
  • řízení a zodpovědnost za výsledky ekonomického hospodaření

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického směru (strojní nebo elektrotechnické výhodou)
  • praxe na obdobné pozici podmínkou
  • znalost nástrojů štíhlé výroby (5S, Kaizen, SMED, atd.) podmínkou
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • zkušenosti s vedením lidí
  • schopnost týmové práce, organizační schopnosti
  • komunikativnost, flexibilita, odpovědnost, spolehlivost

Nabízíme:

  • zajímavou práci na závodě světelné techniky v Šenově u Nového Jičína
  • motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dopravné, 5 týdnů dovolené, sick days, příplatky na stravování, příspěvek na životní a penzijní připojištění a další)
  • možnost odborného a kariérního růstu

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Suvorovova 195, Šenov u Nového Jičína, 742 42

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Management, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské