Typ nabídky

Minimální mzda

Technický administrátor pro zákazníky - pardubice - 40 000 CZK

referenční číslo: 5-12-277784/JD | aktuálnost: 01.11.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

ADMINISTRATIVA - DO AUTOMOTIVE FIRMY - AGENDA PRO FIREMNÍ ZÁKAZNÍKY
Co byste měli na této pozici na starosti:

  • komplexní řízení prodejních zakázekanalýza prodejních dat a jejich následný reporting
  • systémové vedení objednávek v programu SAP
  • jednání se zákazníky, řešení urgentních zákaznických požadavků
  • návrhy na zlepšení a tvorba interních postupů
  • fakturace zboží

Požadujeme

Hledáme právě Vás pokud máte:
SŠ/VŠ vzdělání
dobrá komunikativní znalost AJ
znalost systému SAPu či jiného ERP výhodou
technické myšlení, schopnost porozumět technickým problémům a specifikacím
uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel)
dobré komunikační schopnosti, samostatnost, pečlivost, analytické myšlení, odpovědnost

Nabízíme

Benefity: samozřejmě nabízíme odpovídající mzdové ohodnocení 5 týdnů dovolené a proplácené přesčasy další bonusy ve formě kafeterie, možnost příspěvku na penzijní připojištění a životní připojištění možnost podílet se na nových projektech, možnost návrhů změn a zlepšení Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice. Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=lidske-zdroje-pravo-administrativa

Mzda: 27 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Administrativa