Typ nabídky

Minimální mzda

Lean manažer

referenční číslo: 4-30-275988/JD | aktuálnost: 28.05.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Technicky zdatný člověk, který má zkušenosti se zaváděním metod štíhlé výroby. Toho hledáme na pozici LEAN MANAŽER.
náplň práce:

  • optimalizace výrobních procesů
  • implementace standardů štíhlé výroby
  • zodpovědnost za školení zaměstnanců na nově implementované metody LEAN
  • pravidelné audity a ověřování fungování metod štíhlé výroby
  • implementace metod na výrobní linky a motivace operátorů
  • komunikace napříč společností i se zahraničními pobočkami

Požadujeme

  • technické vzdělání
  • zkušenosti na obdobné pozici 1 rok a více
  • komunikativní znalost angličtiny
  • zkušenosti s Lean SixSigma metodami
  • samostatnost a zodpovědnost, tvůrčí myšlení
  • zkušenost s vedením týmu
  • MS Office

Nabízíme

Benefity: * 5 týdnů dovolené * příspěvek na dopravu * možnosti kariérového i osobnostního růstu * platový růst zajištěn každý rok * možnost pomoci s ubytováním v prvních měsících zaměstnání * jazykové kurzy V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis v českém a anglickém jazyce na uvedený email s uvedením referenčního čísla pozice. Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím přímo svého konzultanta (ideálně emailem). Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/

Mzda: 45 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Vhodné pro: Absolventy