Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor výroby kolín AŽ 27 605 Kč !!! + příspěvek na ubytko 4000kč

referenční číslo: 5-21-275768/JD | aktuálnost: 01.11.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

PŘIDEJTE SE K NÁM A POJĎTE PRACOVAT DO VÝROBY. AKTUÁLNĚ HLEDÁME DO VÝROBY V KOLÍNĚ PÁR ŠIKOVNÝCH LIDÍ, KTEŘÍ SE NEBOJÍ MANUÁLNÍ PRÁCE.
Pro výrobní firmu v Kolíně, která vyrábí a kompletuje autosedačky hledáme šikovné operátory do výroby. Absolventy zaučíme.
Práce je ve dvousměnném provozu !!!
6,00 - 14,30 a 15,30 - 24,00

Požadujeme

  • fyzická zdatnost - zátěž zejména na horní končetiny, práce ve stoje
  • dobrý zdravotní stav PODMÍNKOU
  • ochota pracovat ve směnném režimu
  • zodpovědný přístup k práci
  • manuální zručnost

Nabízíme

Benefity: * nadstandardní finanční ohodnocení * nástupní mzda až 24 807 Kč, po zkušební době až 27 605 Kč * příspěvek na dojíždění 30 Kč za odpracovanou směnu * placené přesčasy * 5 týdnů dovolené * příspěvek na stravování 55 % z ceny oběda * PŘÍSPĚVEK NA UBYTOVÁNÍ 4000KČ/MĚSÍC * ODMĚNY za doporučení * příspěvek na sport, kulturu a rekreaci * dlouhodobá spolupráce * příjemné pracovní prostředí * možnost kariérního růstu * pracovní oděv * zaškolení * možnost převodu do kmenového stavu * férové jednání ze strany agentury * vše dle zákona Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice. Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/

Mzda: 24 807 - 27 605 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Vhodné pro: Absolventy