Typ nabídky

Minimální mzda

Health & safety koordinátor

referenční číslo: 9-30-274877/JD | aktuálnost: 30.10.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Vaším úkolem bude kontrola bezpečnosti práce a provozu, identifikace rizik.
Dále bude zodpovědni za :

  • školení zaměstnanců v oblasti BOZP, PO
  • provádění interních auditů
  • tvorba a aktualizace povinné dokumentace
  • dohled nad plněním interních předpisů * kooperace s ostatními odděleními. * komunikace s orgány státní správy i zákazníky
  • příprava investic v oblasti BOZP a PO

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání (technického směru výhodou)
  • praxe na podobné pozici min. 3 roky
  • doklad o úspěšně vykonané zkoušce z odborné způsobilosti (§ 20)
  • komunikativní znalost Angličtiny
  • znalosti legislativy a příslušných předpisů týkajících se BOZP a PO
  • znalosti OHSAS 18001

Nabízíme

Benefity: * pracovní poměr na dobu neurčitou * výborné finanční ohodnocení odpovídající výkonu a schopnostem * 13. mzdu, pravidelný roční nárůst mezd * 5 týdnů dovolené * příspěvek na dojíždění * dotace na stravování * poukázky na sport, relaxaci a kulturu a další zaměstnanecké výhody * odborné vzdělávání a profesní rozvoj * jazykové kurzy * zajímavou a perspektivní práci v silné mezinárodní společnosti se stabilním managementem a nízkou fluktuací Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice. Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/

Mzda: 50 000 - 52 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl