Typ nabídky

Minimální mzda

Disponent/ka zakázkového centra

referenční číslo: 5a9c5564a5ad9508d1340776 | aktuálnost: 05.01.2019

Adecco spol. s r.o.

Pro významného klienta v Jičíně hledáme kandidáty na pozici Disponent/ka zakázkového centra.

Náplň práce

•    zabezpečování nákupu svěřených materiálů pro zakázkový typ výroby
•    rozhodování o termínech a množství dodávek s ohledem na možnosti cash flow společnosti
•    vystavování objednávek, kontrola potvrzení, sledování termínů dodávek materiálů
•    jednání s dodavateli o dodávkách / objednávkách
•    návrh a realizace dopravy materiálů – import (cenová a termínová vyjednávání)
•    sledování, vyhodnocování a optimalizace skladových zásob svěřených materiálů dle stanovených cílů
•    zpracování dlouhodobějších výhledů materiálových potřeb pro dodavatele
•    práce s disponováním svěřené části hotových výrobků
•    plánování výroby na základě zákaznických zakázek s ohledem na výrobní kapacitní možnosti
•    tvorba výrobních plánů, kontrola termínů plnění, komunikace s výrobou, obchodníky a oddělením exportu
•    optimalizace plánování výroby
•    koordinování příp. kooperací s externími dodavateli
•    plnění požadavků a očekávání zákazníků
•    úzká každodenní komunikace s přidělenými dodavateli v rámci ČR a EU
•    spolupráce na plnění cílů oddělení a společnosti
•    každodenní komunikace s obchodním oddělením v SRN

Požadujeme

•    SŠ vzdělání
•    komunikativní znalost NJ nebo AJ slovem i písmem podmínkou (každodenní komunikace a korespondence s dodavateli a obchodníky)
•    praxe a zkušenosti se zásobováním a plánováním výroby (materiálový disponent či plánovač výroby) výhodou
•    dobrá uživatelská znalost MS Office
•    časová flexibilita, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
•    organizační a komunikační schopnosti
•    kreativní a iniciativní přístup k práci
•    odolnost vůči stresu
•    logické myšlení

Nabízíme

•    nástup možný ihned
•    smlouvu na dobu neurčitou
•    možnost uplatnění znalosti cizích jazyků a další vzdělávání v cizích jazycích, možnost seberealizace
•    zajímavou a zodpovědnou práci ve 100%-ně exportní společnosti
•    pružnou pracovní dobu

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Jičín,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Administrativa, Ekonomika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita