Typ nabídky

Minimální mzda

Lakýrník, práce vhodná pro absolventy

referenční číslo: 5a99340fa5ad9529cf0d83ed | aktuálnost: 23.04.2018

Adecco spol. s r.o.

Hledáte zaměstnavatele, který je férový? Zaměstnavatele, který se stará o své zaměstnance? Ano? Máte zkušenosti v oboru? Potom hledáme právě Vás! Hledáme schopné a spolehlivé lidi na pozici Lakýrník

Náplň práce

- čtení výkresové dokumentace

- natírání velkých součástek základní a vrchní barvou

- plošné lakování

- odstraňování vad na finálním nátěru

- úklid pracovní plochy

Požadujeme

- praxe v oboru min. 1 rok

- zkušenosti s vysokotlakovým zařízením výhodou

- znalost zpracování dvousložkových barev

- dodržování technologických předpisů

- dobrý zdravotní stav

- pečlivost, spolehlivost, samostatnost

Nabízíme

- nástup možný IHNED či DOHODOU

- místo výkonu práce: DÝŠINA

- zajímavé finanční ohodnocení od 140 Kč/hod. (+ placené přesčasy dle zákoníku práce)

- stravenky 65 Kč (možnost využití stravování v jídelně)

- 5 týdnů dovolené

- osobní přístup, stabilní zaměstnání

- 3 směnný provoz

- výborná dostupnost (vlak)

- práci vhodnou pro ABSOLVENTY

- možnost KARIÉRNÍHO RŮSTU

- PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU až 2550 Kč/měsíčně

- od ledna 2018 možnost zajištění i UBYTOVÁNÍ

- práci na hlavní pracovní poměr – do KMENOVÉHO STAVU

Jiné

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Dřevěná ulice 8, Plzeň, 301 00).

Místo pracoviště: Spálená 10, Praha 1, 11000

Region: Plzeňský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní