Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér - plzeň

referenční číslo: 17373 | aktuálnost: 10.06.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti z pozice konstruktéra a chcete uplatnit své zkušenosti ve stabilní strojírenské společnosti sídlící v blízkosti Plzně? Máte-li zkušenosti s konstrukčním programem Inventor nebo AutoCAD, pošlete nám svůj životopis a rádi Vás oslovíme. Strojírenská společnost sídlící v blízkosti Plzně hledá kolegu do týmu na pozici: KONSTRUKTÉR - PLZEŇ (30-35.000 Kč)

Náplň práce

* Konstrukce výrobních přípravků, příprava šablon * Příprava technické dokumentace přípravků * Kontrola průběhu výroby, optimalizace výroby * Spolupráce s oddělením výroby

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Praxi v programu AutoCAD nebo Inventor
  • Praxi na obdobné pozici – výhodou
  • Pečlivost, samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme

  • Možnost kariérního a osobního rozvoje
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Příspěvek na stravování a dopravu
  • Místo výkonu: okolí Plzně

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Strojírenství