Typ nabídky

Minimální mzda

Seřizovač lisu - kovoobrábění | až 28 000 Kč!

referenční číslo: 6-21-273330/JD | aktuálnost: 31.10.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Pro naši divizi na kovoobrábění hledáme manuálně zručné kandidáty na pozici SEŘIZOVAČ LISU. Práce ve 3 směnném provozu. Lokalita - Velká Bíteš.
Náplň práce:

  • obsluha strojů dle pokynů vedoucího směny
  • seřízení nástroje podle specifikace daného výrobku
  • udržování pracoviště a přiděleného strojního zařízení v čistotě
  • zajišťování bezporuchového chodu výroby
  • průběžné kontrolování kvality
  • vyplňování výrobní dokumentace
  • manipulace s materiálem
  • dodržování BOZP a PO

Požadujeme

  • praxe v oboru vítána
  • manuální zručnost
  • ochota pracovat v 3 směnném provozu
  • zodpovědný a spolehlivý přístup k práci
  • chuť učit se novým věcem
  • technické myšlení
  • mírně pokročilá znalost práce na PC

S praxí seřizovače (případně u vyučeného obráběče, automechanika, strojaře) se dostanete s hrubou mzdou na 28 000 Kč bez příplatků za přesčasy!

Nabízíme

Benefity: * 13. mzdu * závodní stravování (výběr z 5 jídel) * příspěvek na dopravu až do výše 2 080,- Kč * prémiový systém * firemní akce Dále nabízíme: * plnohodnotné zaškolení (není nutná předchozí zkušenost) * zázemí silné a stabilní společnosti Nástup: dle domluvy Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 28 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Strojírenství