Typ nabídky

Minimální mzda

Recruitment consultant| PLZEŇ| # 1 na trhu

referenční číslo: 9-12-271374/JD | aktuálnost: 15.08.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Láká tě oblast lidských zdrojů a máš již podobné pracovní zkušenosti, které bys chtěl/a zúročit? Je RECRUITMENT to, co hledáš? Baví tě komunikovat s lidmi, realizovat pohovory a aktivně pracovat se sociálními sítěmi? Zajímá tě rozvíjení obchodních vztahů s klienty a obchod?
Pokud ANO, máme pro tebe práci, která tě bude bavit!
Čím se budeš zabývat? Hledáním talentů pro ty nejvýznamější společnosti v plzeňském kraji. Rozvíjením vztahů s kandidáty a obchodních vztahů s klienty. Získáš široké znalosti z oblasti HR, recruitmentu, obchodní činnosti, pracovního trhu a dalších oblastí. Budeš komunikovat s profesionály ve svém oboru.
Staň součástí našeho týmu a pracuj pro jedničku na trhu!
Koho přesně hledáme? Člověka, který má zkušenosti, je silná osobnost, má chuť, je inovativní a otevřený, má smysl pro humor a je týmový hráč!
Za nás bylo řečeno vše. Pošli nám svůj životopis nebo mne kontaktuj pro více informací.

Požadujeme

Co od svého budoucího kolegy očekáváme?

  • zájem o oblast recruitmentu a relevantní pracovní zkušenost (HR, obchodní ebo konzultantská činnost)
  • pokročilou znalost angličtiny - pro komunikaci s klienty nebo k přeložení job description
  • samostatnost v práci a rozhodování, ale zároveň týmovost - pro úspěch v naší práci je klíčové obojí
  • obchodní nadšení
  • technický background velkou výhodou - většina technických pozic
  • velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • řp. sk. B

Nabízíme

Benefity: Co nabízíme? * pružná pracovní doba * možnost homeoffice * až 12 dní volna navíc (z toho 2 sick days) * Cafeterie v hodnotě až 14 400 Kč/rok * stravenky v hodnotě 80 Kč/den * Multisport karta * jazykové vzdělávání na pracovišti hrazené firmou * telefon s tarifem pro soukromé použití bez nutnosti doplatku * penzijní připojištění 6 000 Kč/rok (po 2 letech u firmy) * luxusní kanceláře v centru Plzně (u zastávky tramvaje i autobusu) Zaujala Vás tato pozice? Pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice. Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=lidske-zdroje-pravo-administrativa

Mzda: 30 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Personalistika, HR