Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr kvality pro zákazníky

referenční číslo: 5-30-271289/JD | aktuálnost: 01.11.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Hledáme KVALITNÍ zkušené lidi do ODD. ZÁKAZNICKÉ KVALITY
Náplní je veškerá dokumentace a komunikace související s přiděleným zákazníkem.
Od vyřizování reklamací až po nápravná opatření.
Chceme samostatného kolegu, který je už kovaný v této sféře.
ZKUSTE TO, PROTOŽE, KDO NIC NEZKUSIL, NIKDY NIC NEZÍSKAL.

Požadujeme

  • vzdělání nejlépe technického směru
  • praxi v oblasti kvality
  • opravdu dobrou znalost AJ
  • pokud si myslíte, že na to máte, neváhejte zaslat CV

Nabízíme

Benefity: Co společnosti svým zaměstnancům nabízí? * 25 dní dovolené * závodní stravování * částečně flexibilní pracovní doba * adekvátní finanční ohodnocení * pravidelné půlroční bonusy * výrobky firmy za zvýhodněné ceny * výhodný program u mob. operátora * slevy v optikách, na sportovištích apod. * zaměstnanecký benefit u výrobce PC * služební telefon, notebook * věrnostní bonusy * firemní oblečení Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v českém a anglickém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice. Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/

Mzda: 30 500 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Pracovní poměr: Plný úvazek

Vhodné pro: Absolventy