Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor do potravinářství - Bor u Tachova

referenční číslo: 5a7086f1a5ad9558ca4a8a5b | aktuálnost: 21.04.2018

Adecco spol. s r.o.

Hledáte práci, kde nebudete pouze číslem? Chcete být součástí opravdu "něčeho velkého"? Chcete pracovat pro mezinárodní společnost? Chcete práci, z které po příchodu domů budete mít stále energii na děti nebo své koníčky?

Pojďte tak pracovat k nám... DO SPOLEČNOSTI, KTERÁ PŮSOBÍ V LETECKÉM PRŮMYSLU A KTERÁ JE VELKÝM HRÁČEM VE SVÉM OBORU.

Náplň práce

- příprava potravin na palubu letadel (konkrétně připravovat bagety a obložené talíře, které jsou podávány v letadlech jako občerstvení)

- krájení, porcování jídel

- úklid pracovní plochy

- různorodá činnost každý den

- skenování produktů

Požadujeme

- schopnost pracovat v týmu

- trestní bezúhonnost podmínkou

- flexibilita, zodpovědnost

- zkušenosti s výrobními procesy výhodou

- vlastní dopravu do zaměstnání

Nabízíme

- nástup možný IHNED či DOHODOU

- místo výkonu práce: Bor u Tachova

- fixní mzda 145 Kč/hod. (+ příplatky za přesčasy a víkendové směny)

- 3 směnný provoz

- práci na plný úvazek HPP (či možné i na DPČ - výběr směn)

- provoz pondělí až neděle

- dovolená 4 týdny

- zázemí významné společnosti

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na pobočce v Plzni (adresa je Dřevěná ulice 8, Plzeň 301 00).

Místo pracoviště: Spálená 10, Praha 1, 11000

Region: Plzeňský kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Výroba, průmysl