Future Recruitment s.r.o. je mladá a dynamická personálně poradenská společnost zaměřená na vyhledávání specialistů napříč obory a trhy. Každý den pomáháme absolventům i zkušeným pracovníkům posouvat se ve své profesní kariéře dále. Naší misí je přinášet vám exkluzivní pracovní příležitosti a podporovat vás na cestě za úspěchem. Věříme, že i vy s námi najdete svou budoucnost.

Učitel/učitelka pro první stupeň ZŠ

referenční číslo: 1264963907

Náplň práce

Pro našeho klienta, soukromou základní školu, zaměřenou na moderní styl výuky respektující individuální přístup k dětem, hledáme UČITELE, UČITELKU PRVNÍHO STUPNĚ, kreativní, pracovitou, perspektivní osobu, která má vřelý a empatický vztah k dětem založený na vzájemném respektu a úctě.
• Máte zkušenost s výukou na I. Stupni?
• Rád/a učíte a dokážete děti nadchnout pro získávání znalostí?
• Máte kladný vztah k dětem a respektujete jejich individualitu?
• Jste osobnost, která se zajímá o svůj osobní rozvoj a moderní metody ve vzdělávání?
• Chcete pracovat pro školu, kam děti rády chodí?
VAŠE ODPOVĚDI JSOU ANO - VÝBORNĚ, OZVĚTE SE NÁM.

Požadujeme

• ukončené studium nebo započaté studium pedagogické fakulty pro 1. nebo 2. stupeň ZŠ nebo Speciální pedagogika
• respekt a partnerský přístup k dětem
• smysl pro týmovou spolupráci
• schopnost dávat a přijímat zpětnou vazbu
• orientaci na výsledek
• pozitivní přístup a chuť vzdělávat děti a podpořit je v jejich talentu
• nadšení pro práci s dětmi a otevřenost k moderním metodám výuky
• inovativní a proaktivní přístup

Nabízíme

• zázemí soukromé základní školy
• filozofii svobodné firmy a individuálního přístupu k dětem
• skvělý kolektiv pedagogů, kteří dokáží podpořit
• dlouhodobou spolupráci
• nadstandardní platové ohodnocení
• prostor pro seberealizaci a osobní rozvoj
• příjemnou pracovní a tvořivou atmosféru
• moderní pracovní prostředí
• týmovou i samostatnou, ale hlavně kreativní práci
• malý kolektiv žáků ve třídě
• spolupráce je možná od září

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport

Profese: učitel základní školy

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské

Benefity: Ubytování/příspěvek na ubytování

Kontaktní informace: Ludvika Naušová
+420 735 751 917