Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista/ka zákaznického oddělení s AJ a NJ (vhodné i pro absolventy)

referenční číslo: ZR_14_JOB | aktuálnost: 22.05.2018

Job Network s.r.o.

Baví vás komunikace s lidmi? Ovládáte německý a anglický jazyk? Chcete být součástí dynamického týmu a získat cenné zkušenosti v cestovním ruchu? Pak hledáme právě Vás!

Mezinárodní společnost, která patří mezi největší ve svém oboru, aktuálně hledá nového kolegu do svého týmu na pozici: REFERENT/KA ZÁKAZNICKÉHO ODDĚLENÍ s AJ a NJ (vhodné i pro absolventy)

Náplň práce

• komunikace s německy hovořícími zákazníky
• vyřizování dotazů klientů
• zadávání a správa dat v interním systému
• spolupráce s ostatními odděleními společnostmi
• reporting

Požadujeme

• SŠ/VŠ vzdělání
• aktivní znalost německého jazyka slovem i písmem
• komunikativní znalost anglického jazyka
• praxe na obdobné pozici výhodou, ne podmínkou
• znalost práce na PC
• odolnost vůči stresu
• týmový hráč

Nabízíme

• zázemí mezinárodní společnosti
• zajímavé mzdové ohodnocení
• možnost kariérního růstu
• příspěvek na dovolenou
• zaměstnanecké slevy
• stravenky
• místo výkonu práce: Brno
• nástup: leden, únor, březen, duben 2018 (neustále rozšiřujeme tým)

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Německý

Mzda: 24 500 Kč

Místo pracoviště: Příkop 838, Brno, 60200

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa, Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování, Telekomunikace, Ostatní

Profese: pracovník help desku, pracovník podpory zákazníků, péče o zákazníky, referent/referentka, telemarketing

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy