Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer výroby (P4270)

referenční číslo: 5a4c9929babecf6c6f7c0978 | aktuálnost: 24.04.2018

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Řízení výroby přes 3 vedoucí výrobních jednotek a mistry (jinak se jedná o cca 200 členný kolektiv),
rozvoj a koordinace aktivit zaměřených na zvýšení efektivity výrobního procesu, na systematické snižování provozních nákladů, dohled nad personálním zabezpečením výroby.
Odpovědnost za systematická školení a řízení bezpečnosti v rámci úseku, za tvorbu a řízení finančního rozpočtu úseku, za dosahování výkonů dle časového plánu.
Spolupráce na vývoji výrobních zařízení přinášející zefektivnění výrobního procesu.
Komunikce s dalšími odděleními závodu - technologií, logistikou a investicemi.
Pravidelný reporting definovaných KPIs řediteli závodu.

Požadujeme

VŠ vzdělání technického směru - nejlépe strojního, elektro nebo chemického vzdělání, praxe v řízení většího týmu ve výrobě min. 5 let, hledáme manažera, který se ale bude velmi často pohybovat ve výrobě a nebude s tím mít problém. Podmínkou je aktivní znalost Aj slovem i písmem, uživatelská znalost PC - zejména MS Excel; ŘP B

Nabízíme

Finanční ohodnocení odpovídající významu pozice. Osobní automobil i k soukromému použití. Velká škála firemních benefitů a možnost zajištění ubytování nebo příspěvku na bydlení pro člověka z větší dojezdové vzdálenosti. Nástup nejdéle od března 2018!

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Rychnov nad Kněžnou,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: manažer zakázky/výroby, mistr výroby, supervizor výroby, vedoucí výrobní linky, vedoucí výrobního bloku, vedoucí výroby, výrobní ředitel, výrobní ředitel/manažer

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské