Typ nabídky

Minimální mzda

Agenturní ředitel/ka, Liberec

referenční číslo: 5a4baeecbabecf5cbe04ed94 | aktuálnost: 12.09.2018

MetLife Europe Limited, pobočka pro Českou republiku

MetLife Europe d.a.c. je dceřinou společností MetLife, Inc., již déle než 140 let pečuje o 100 miliónů zákazníků ve více než 50 zemích světa. Na českém trhu působíme od roku 1992 a nabízíme širokou škálu kvalitních produktů životního, úrazového a skupinového pojištění, které se osvědčily v mnoha zemích světa a jsou schopny uspokojit požadavky klientů všech věkových kategorií. Více informací najdete na stránkách www.metlife.cz MetLife Europe d.a.c., pobočka pro Českou republiku vyhlašuje výběrové

Náplň práce

Popis pozice:
*Rozvoj a vedení stávajících 20 poradců agentury
*Zodpovědnost za chod a fungování agentury
*Vytváření střednědobých a dlouhodobých prodejních strategií
*Výběr, rozvoj a koučování 3 manažerů
*Zodpovědnost za prodejní výsledky daného regionu, za plnění cílů
*Pravidelná komunikace a poskytování zpětných vazeb podřízeným
*Komunikace a úzká spolupráce s regionálním manažerem

Požadujeme:
*VŠ/SŠ s praxí s vedením lidí min. 2 roky
*Schopnost budovat na pobočce tým obchodníků a manažerů
*Zkušenosti z pojišťovnictví podmínkou
*Strategické a analytické myšlení
*Orientace na cíl
*Smysl pro zodpovědnost
*Velmi dobré komunikační schopnosti
*Energická a aktivní osobnost

Nabízíme:
*Zázemí prestižní mezinárodní společnosti se silným a stabilním postavením
*Motivující finanční ohodnocení a benefity
*Další profesní vzdělávání a rozvoj
*Dynamické a rychle se rozvíjející prostředí

Místo pracoviště: nám. Soukenné 115/6, Liberec, 46007

Region: Liberecký kraj

Obor: Ekonomika, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Obchod, prodej, nákup

Profese: finanční ředitel/manager, obchodní ředitel/manažer

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita