Typ nabídky

Minimální mzda

Kuchař/Kuchařka

referenční číslo: 5a293aa7babecf0dce254fcb | aktuálnost: 08.04.2020

Randstad HR Solutions s.r.o.

Hledáte férového zaměstnavatele a máte tříletou praxi v oboru kuchař? Pro společnost Brose CZ v Kopřivnici hledáme kuchaře/kuchařku pro firemní stravování. Nyní navíc možnost vyhrát Škoda Kodiaq na víkend s plnou nádrží: www.randstad.cz/autonavikend
Životopis zašlete: nabor.brose@randstad.cz nebo zavolejte na tel. čísla: 775 893 901, 778 764 663

Náplň práce

  • příprava teplých a studených jídel, salátů
  • minutek pro speciální akce
  • operativní řízení v kuchyni

Požadujeme

  • SOU vzdělání v oboru kuchař
  • minimálně 3 roky praxe v oboru
  • schopnost rozdělit a zorganizovat práci
  • možnost pracovat ve 3 směnném provozu

Nabízíme

  • výdělek od 17 630 Kč
  • příplatky za noční směny, práci o víkendech a st. svátcích
  • svozová doprava ze směru Nový Jičín, Rožnov pod Radhoštěm
  • 3. plat vyplácený před Vánoci a dovolenou
  • podíl na hospodářském výsledku v závislosti na odpracovaných měsících v roce
  • dotované obědy za 25 Kč (polévka, hlavní jídlo, salát)

Místo pracoviště: Průmyslový park 302, Kopřivnice, Kopřivnice, 74221

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity