Typ nabídky

Minimální mzda

System engineer

referenční číslo: 16598 | aktuálnost: 14.09.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti se zaváděním webových aplikací? Umíte analyzovat testy? A chtěli byste hrát klíčovou roli v uvádění nového softwaru do provozu?

Pokud ano, hledáme právě Vás!

SYSTEM ENGINEER

Náplň práce

  • Zavádění nového softwaru do provozu
  • Nahazování serveru a jeho konfigurace v rámci cloudu
  • Zajišťování vysokého výkonu
  • Automatizace procesůa nástrojů pro vývojový nebo provozní tým
  • úzká spolupráce s vývojáři a QA inženýry

Požadujeme

  • Zkušenosti se zaváděním webových aplikací
  • Praxivkonfiguraci a správě nového SW
  • Zkušenosti s automatizačními nástroi (např. Octopus Deploy)
  • Dobrou znalost Powershell, Windows serveru, Cloudu
  • Zkušenosti s test analýzou a prováděním výkonnostních scénářů

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené, 4 sick days
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Roční mzdový bonus
  • Hrazené Obědy, občerstvení na pracovišti
  • Mobilní tarif i pro rodinné příslušníky
  • Produkty společnosti zdarma
  • Místo výkonu práce: Olomouc

Mzda: 50 000 - 100 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: IT - správa systémů a služby