Typ nabídky

Minimální mzda

Fyzioterapeut - příležitost pro absolventy

referenční číslo: SV | aktuálnost: 23.08.2018

PRAGMA personální agentura s.r.o.

Pro našeho klienta, moderně vybavené rehabilitační pracoviště s různorodou nabídkou služeb, hledáme vhodného kandidáta na pozici:
Fyzioterapeut - vhodné i pro absolventy, pracoviště Kojetín nebo Morkovice

Náplň práce

Náplň práce:

* Poskytování péče klientům

* Provádění vyšetření a následné naplánování průběhu terapie

* Poradenství pacientům v průběhu terapie

Požadujeme

Požadujeme:

* VŠ vzdělání v oboru Fyzioterapie

* Registrace u Ministerstva zdravotnictví ČR

* Zájem o daný obor a problematiku

* Zodpovědný a pozitivní přístup k práci

Nabízíme

Nabízíme:

* Práce v moderním prostředí

* Zajímavá a různorodá práce

* Příspěvek na dojíždění

* Možnost pracovat na zkrácený úvazek

* Flexibilní pracovní doba

* Možnost nadále se vzdělávat a rozvíjet se

* 23 000,- Kč/měsíc + bonusy

V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email valentova@e-pragma.cz nebo volejte na tel. +420 734 752 997

Místo pracoviště: Kojetín,

Region: Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair, Zdravotnictví, sociální služby, farmacie, Ostatní

Profese: fyzioterapeut, masér

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné

Vhodné pro: Absolventy