Typ nabídky

Minimální mzda

Referent veřejných zakázek

referenční číslo: 5a167754babecf78566b60d4 | aktuálnost: 12.01.2018

Městská část Praha 7

Městská část Praha 7 přijme na volnou pozici "Referent veřejných zakázek - Odbor investic a veřejných zakázek"

Náplň práce

MČ Praha 7 přijme do pracovního poměru  "Referenta veřejných zakázek - Odbor investic a veřejných zakázek"

Veškeré požadavky pro výkon funkce a poptávkové  řízení jsou zveřejněny na úřední desce ÚMČ Praha 7 a na www.praha7.cz v rubrice volná místa.

Poptávkové řízení končí 11.12.2017.

Požadujeme

vysokoškolské v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání

  • dobrá znalost práce v MS OFFICE (Word, Excel atd.),
  • velmi dobrá znalost problematiky veřejných zakázek,
  • znalost zákona č. 134/2016 Sb. o zadávání veřejných zakázek, v platném znění,
  • znalost zákona č. 340/2015 Sb. o registru smluv,
  • znalost zákona č. 183/2006 Sb. o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon),
  • výhodou zkušenost s problematikou centralizovaného zadávání veřejných zakázek ve veřejné správě,
  • výhodou zkušenost s fungováním elektronických aukcí a elektronických tržišť,
  • výhodou zkušenosti s programy E-spis, Ginis,
  • výhodou zkušenosti s ekonomikou státní správy, dotačním managementem,
  • výhodou zkušenosti s přípravou a kontrolou smluv.
  • znalost jednoho světového jazyka (nejlépe AJ/ NJ)
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost v práci,
  • komunikační dovednosti, vyjadřovací schopnosti v písemném i mluveném projevu,
  • odolnost vůči pracovnímu tlaku, schopnost pracovat na více pracovních úkolech současně,
  • ochota učit se novým věcem.

Nabízíme

Pracovní poměr na dobu neurčitou

Zařazení do 10. platové třídy podle délky praxe a vzdělání, po zkušební době osobní příplatek.

Zaměstnanecké benefity.

Místo pracoviště: nábřeží Kapitána Jaroše 1000/7, Praha 7, 17000

Region: Praha

Obor: Státní, veřejná správa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné