Typ nabídky

Minimální mzda

Technolog (od 33.000 Kč)

referenční číslo: 35815 | aktuálnost: 16.11.2018

Jobs Contact

Náplň práce

Máte strojní vzdělání, jste svědomití a máte praxi na pozici technologa? Zajímá Vás zejména zakázková výroba a je pro Vás důležitý také fajn kolektiv kolegů, kteří se navzájem podporují? Perspektivní firma s dlouholetou tradicí hledá kolegu do svého týmu na pozici "Technolog".

  • vypracování technologických postupů
  • sledování nových technologií a způsobů výroby a zajištění případných inovací
  • úzká spolupráce s výrobou a zajištění plynulého chodu zakázek
  • nastavování a sledování časových norem a řešení případných komplikací

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • min 2 roky praxe na pozici technolog - případně procesní inženýr, mistr výroby
  • znalosti s výrobními procesy a technologickými postupy v oblasti obrábění
  • samostatnost a preciznost

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • zajímavé platové ohodnocení
  • dotované stravování
  • jazykové kurzy
  • možnost kariérního růstu
  • zázemí tradiční společnosti

Mzda: 33 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl, Strojírenství, Kvalita, kontrola jakosti

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita