Typ nabídky

Minimální mzda

Programátor automatizovaných testů (30 - 55 000 Kč)

referenční číslo: 16482 | aktuálnost: 15.10.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Baví tě testovat? Máš již nějaké zkušenosti s automatizovaným testováním? Super, tohle je ta správná šance jak se zařadit do týmu profíků a objevit krásu DevOps principu. Kromě toho tě uvítá prima parta lidí :-)

Náplň práce

  • vývoj testů pro automatizované testování softwaru
  • psaní testovácích scénářů pro systémové, integrační a regresní testy
  • vývoj dalších podpůrných aplikací
  • spolupráce napříč celým týmem vývojářů

Požadujeme

  • znalost jazyku C#, Java, JavaScript nebo Python
  • VŠ, SŠ vzdělání
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni výhodou
  • zkušenost s automatizovaným testováním výhodou

Nabízíme

  • zajímavé finanční bonusy
  • flexibilní pracovní doba
  • stravenky
  • firemní vzdělávání (např. jazykové kurzy)
  • neformální prostředí - kulečník v kanceláři, relax zóny a skvělá parta lidí
  • dobrá dostupnost - hned u metra
  • místo pracoviště: Praha

Mzda: 30 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Praha