Typ nabídky

Minimální mzda

Technik lakovny - nový závod

referenční číslo: 5a0969c9a5ad9574b37224ff | aktuálnost: 12.03.2018

Adecco spol. s r.o.

Pro nově vznikající výrobu hledáme technicky zdatného kandidáta, který bude mít možnost se osobně podílet na vzniku zcela nové lakovací linky.
Budete pracovat v mezinárodní společnosti, která se řídí standardy v oblasti automotive, investuje do výrobního zařízení a dává zaměstnancům možnost zlepšit procesy ve všech směrech.

Náplň práce

  • Odpovědnost za efektivitu a kvalitu lakování - nová linka
  • Dodržování zásad BOZP a PO při vykonávaných činnostech
  • Spolupráce při plánování výroby
  • Řešení kvalitativních problémů

Požadujeme

  • min. SŠ technického směru (strojírenství, povrchové úpravy,automatizace)
  • Předchozí praxe z výroby – orientace v procesu lakování, zkušenost s automatizovanými stroji a linkami ve výrobní společnosti velkou výhodou
  • Dobrá znalost MS Office
  • Základní znalost angličtiny výhodou
  • Zájem o vzdělávání a profesní rozvoj
  • Technické a logické myšlení
  • Flexibilita a aktivní přístup

Nabízíme

  • Stabilita a zázemí zahraniční společnosti
  • Profesionální růst - školení a rozvoj zaměstnance
  • Osobností a týmový rozvoj
  • Standardní firemní benefity
  • Adekvátní mzdové ohodnocení

Region: Olomoucký kraj

Obor: Automobilový průmysl, Potravinářství a chemie, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita