Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní technik ČOV (30.000 - 40.000 Kč)

referenční číslo: 35320 | aktuálnost: 09.03.2019

Jobs Contact

Náplň práce

Pracujte v oboru, který má budoucnost - technologie úpravy a čistění odpadních vod je dnes nutným základem pro mnohé průmyslové výroby. Získejte odbornost a praxi v oboru čistírenských technologií!

  • údržba a servis
  • technická kontrola, seřízení a údržba čistírenské technologie
  • elektrikářské práce
  • zahraniční cesty do SR, Polska

Požadujeme

  • odbornost dle vyhlášky 50 nebo absolventi elektrokurzu
  • vhodné i pro čerstvé absolventy, není nutná praxe
  • řidičský průkaz sk. B
  • ochota cestovat
  • znalost polského nebo ruského jazyka výhodou

Nabízíme

  • zajímavá práce s možností stát se odborníkem v dané oblasti
  • zahraniční cesty
  • diety v zahraničí
  • hrazené ubytování
  • vánoční prémie
  • služební telefon
  • nadprůměrné platové ohodnocení

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity