Typ nabídky

Minimální mzda

Horizontář na třísměnný provoz

referenční číslo: 16264 | aktuálnost: 02.07.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste manuálně zručný člověk s nadšením pro strojírenství? Máte zkušenosti z výroby a chcete se stále učit novým věcem? Hledáte uplatnění v Olomouckém kraji?

Zašlete nám Váš životopis! Hledáme právě Vás!

HORIZONTÁŘ NA TŘÍSMĚNNÝ PROVOZ

Náplň práce

  • obsluha horizontky
  • manipulace s nástroji, polotovary a obrobky
  • udržování provozuschopného stavu u stroje, základní údržba a seřízení stroje
  • dodržování vnitřních předpisů firmy, udržování pořádku na pracovišti

Požadujeme

  • SOU technického zaměření
  • praxi jako horizontář
  • manuální zručnost
  • zodpovědnost
  • ochota pracovat na směny

Nabízíme

  • práci ve stabilní firmě na hlavní pracovní poměr
  • náborový příspěvek 10.000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • obědy za 20 Kč
  • příspěvek na důchodové pojištění 500 Kč
  • výhodné telefonní tarify pro Vás i Vaše rodinné příslušníky a blízké
  • firemní společenské akce
  • místo výkonu práce: Olomoucký kraj

Mzda: 18 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství