Typ nabídky

Minimální mzda

Jeřábník

referenční číslo: 59f1db6ababecf6b060f9284 | aktuálnost: 24.09.2022

STAPO mechanizace s.r.o.

Naše společnost již více jak 29 let pronajímá stavební mechanizaci s obsluhou. Hledáme nové posily do našich řad. Neváhejte a přihlašte se právě teď. Připravili jsme pro Vás náborový příspěvek a možnost ubytování.

Jeřábník

Náplň práce:

  • Obsluha autojeřábu Liebherr
  • Základní údržba techniky
  • Vazačské práce
  • Pomocné práce

Požadujeme:

  • Řidičský průkaz skupiny „C“ (C+E výhodou)
  • Platný profesní průkaz, psychologické vyšetření
  • Praxe na obdobných typech jeřábů, ale není podmínkou
  • Znalost NJ nebo AJ výhodou
  • Trestní bezúhonnost
  • Zodpovědnost, časová flexibilita a spolehlivost

Nabízíme:

  • Zázemí ve stabilní společnosti od roku 1991
  • Motivující platové ohodnocení, stravné
  • Možnost ubytování na pracovišti (služební byt)
  • Pravidelná profesní školení
  • Služební telefon s neomezeným tarifem a daty i pro soukromé užívání
  • Doprovodné vozidlo k dispozici
  • Základní mzda 200 – 250 Kč/ hod.
  • Místo výkonu celá ČR
  • Nástup možný ihned

Pro nové kolegy s praxí náborový příspěvek 30.000 – 50.000 Kč dle typu jeřábu.

Možnost získání jeřábnického průkazu (při podpisu smlouvy na 24 měsíců)

Termín nástupu možný ihned Kontakt:603 221 648 e-mail.: kariera@stapopraha.cz

Požadované jazykové znalosti

Český
Anglický
Německý

Mzda: 200 - 250 Kč / hodinu (36 000 - 50 000 Kč / měsíc)

Místo pracoviště: K Třebonicům 1020, Praha, 15500

Region: Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura, Strojírenství

Profese: jeřábník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon

Vhodné pro: Absolventy, Cizince