Typ nabídky

Minimální mzda

Stabilní zaměstnání v Plzni, nové navýšení mzdy

referenční číslo: 59f04e22babecf3bfc775e8b | aktuálnost: 23.04.2018

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta se sídlem v Křimicích, který se zabývá zpracováním vrácených zásilek a kompletací zboží, hledáme vhodné uchazeče na pozice OPERÁTOR VÝROBY - KONTROLOR OBLEČENÍ.

Náplň práce:
- rozbalování zásilek
- třídění zboží
- kontrola a přebalení zboží podle údajů v PC
- skenování kódů, tisk etiket
- odstraňování drobných závad zboží
- udržování pořádku na pracovišti

Požadujeme

- schopnost zaučit se během placeného třítýdenního školení (podmínkou je 100% docházka)
- vzdělání: vyučen (v textilním oboru výhodou)
- ochota naučit se novým věcem
- základní znalost práce s PC
- velmi dobrý zdravotní stav umožňující plné nasazení a práci ve stoje
- spolehlivost, flexibilita, smysl pro pořádek
- pečlivost, zodpovědnost, loajalita
- schopnost naučit se cca 50 německých slovíček

Nabízíme

- nástup možný IHNED
- místo výkonu práce: PLZEŇ – KŘIMICE
- zajímavé finanční ohodnocení až 22 000 Kč měsíčně: základní mzda 17 000 Kč + bonus za dokončení 3 týdenního školení bez absence 26 Kč/hod. + výkonnostní bonus 10 Kč/hod. + příplatky za přesčasy a dle zákona
- stravenky 60 Kč
- 2směnný provoz (ranní 5.30-13.30, odpolední 14.00-22.00)
- 5 týdnů dovolené
- výborná dopravní dostupnost – MHD
- práce ve stabilní společnosti, čistý provoz

Místo pracoviště: Spálená 10, Praha 1, 11000

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity