Typ nabídky

Minimální mzda

Údržbář, nástup ihned, až 28 000 Kč, Praha 4

referenční číslo: 59d7472fa5ad955be977fe1c | aktuálnost: 25.12.2018

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

* provádění údržby a opravy technologických zařízení
* rozvoj a vývoj polovodičové výroby
* napojení, zkoušení, údržba, oprava, kontrola zařízení

Požadujeme

* odpovědnost, pečlivost, smysl pro detail
* vyučení v obrábění kovů výhodou
* zájem o odbornou řemeslnou práci
* vyhláška 50/78 Sb. nutná

Nabízíme

* práce na hlavní pracovní poměr
* fix 25 500 Kč plus osobní ohodnocení až 2 500 Kč
* 3 směnný provoz (ranní, odpolední, noční)
* lokalita Praha 4
* 5 týdnů dovolené
* stravenky 70 Kč

Mzda: 25 500 - 28 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Spálená 10, Praha 1, 11000

Region: Praha

Obor: Řemesla, výroba

Profese: údržbář

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená více než 5 týdnů