Typ nabídky

Minimální mzda

Dispečer/ka s NJ - do nýřan UŽ NE (obsadili) - 10.7.2019 - informace od paní Ertlové

referenční číslo: 16016 | aktuálnost: 05.12.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti v oboru dopravy? Chcete pracovat jen ve dvousměnném provozu? Baví Vás německý jazyk a chtěli byste ho uplatnit?

Neváhejte nám poslat svůj životopis, protože právě teď rozšiřujeme tým dispečerů!

Náplň práce

  • zajištění a řízení kamionové přepravy
  • vyhledávání optimálního řešení přepravy včetně plánování vhodné trasy a vytíženosti jednotlivých vozidel
  • aktivní komunikace s řidiči
  • operativní řešení vzniklých problémů
  • spolupráce s kolegy v rámci ČR i Německa

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • nutné zkušenosti na pozici Dispečer
  • německý jazyk - středně pokročilý nebo anglický jazyk - mluvený i psaný projev a zároveň základy němčiny
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • smlouvu na HPP
  • perspektivní zaměstnání v úspěšné společnosti
  • příjemné pracovní prostředí i kolektiv
  • využití německého a anglického jazyka
  • telefon k soukromým účelům
  • jazykové kurzy
  • pracoviště 15 minut od Plzně (Plzeň-sever)

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Doprava, logistika