Typ nabídky

Minimální mzda

HIL tester

referenční číslo: 16003 | aktuálnost: 09.11.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Je pro Vás důležité, aby Vaše práce měla smysl a rád/a vidíte výsledky své práce? Máte zkušenosti s testováním a rád/a si otestujete sw. na reálném přístroji? Chcete používat anglický jazyk a práce v mezinárodním týmu Vás láká? Mezinárodní společnost, která se stará o Vaši bezpečnost na cestách, hledá právě Vás.

HIL tester

Náplň práce

V čem se u nás můžete realizovat:

  • Testování systému elektrických parkovacích brzd
  • Aktivní komunikace a development týmem v zahraničí
  • Aktivní spolupráce na vývoji produktu a jeho testování (komponentní a systémové testy)

Požadujeme

Co bychom od Vás chtěli:

  • VŠ technické směru
  • Zkušenost s testováním a automobilovou technikou jsou vítány
  • Anglický jazyk na komunikační úrovni

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Špičkové pracoviště mezinárodní společnosti s možností vycestovat na zahraniční pracovní cesty
  • Zkrácenou pracovní dobu na 7,5h
  • Výběr z několika chutných jídel každý den
  • Relax room, protože nejlepší nápady má odpočatá mysl
  • Můžete si zatančit na firemním plese nebo přivést svoji rodinu na Family days
  • 25 dní dovolené a extra volné dny, které strávíte s rodinou při významných událostech

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj