Typ nabídky

Minimální mzda

Senior technolog strojírenství

referenční číslo: 15854 | aktuálnost: 09.11.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste zběhlý v oblasti strojírenských technologií? Nebojíte se používat angličtinu a rád byste se podílel na vytváření unikátních projektů? Pak hledáme právě VÁS!

Společnost se skvělým mezinárodním renomé působící v oblasti Turnovska hledá kolegu na pozici:

SENIOR TECHNOLOG STROJÍRENTVÍ (35-40.000 Kč)

Náplň práce

  • Práce na jedinečných projektech
  • Spolupráce s firemními konstruktéry
  • Komunikace s výrobou
  • Příprava podkladů pro výrobu
  • Řešení zadaných úkolů v oblasti strojních technologií
  • Práce s technickou dokumentací

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Anglický jazyk - komunikativní úroveň slovem i písmem
  • Znalost technologií zakákové výroby
  • Německý jazyk výhodou
  • Znalost technologie navíjecích strojů výhodou, nikoli podmínkou
  • Odpovědnost, komunikativnost, flexibilita, loajalita, proaktivní přístup

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost profesního i osobního růstu
  • Firemní akce
  • Závodní stravování
  • Podílení se na vývoji prototypů
  • Přátelské prostředí a lidský přístup
  • Různorodou nestereotypní práci
  • Nástup: ihned
  • Místo výkonu práce: Turnov

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj

Obor: Strojírenství