Typ nabídky

Minimální mzda

Computer vision/image processing programátor

referenční číslo: 15859 | aktuálnost: 24.04.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Jsi zapálený do computer vision/image processingu? Máš zkušenosti s implmentací pokročilých algoritmů v této oblasti a ovládáš C++? Pak neváhej a naskoč do jedoucího vlaku směřující k budoucnosti automobilové inteligence!

Náplň práce

  • participace na vývoji nových, strategických projektech v oblasti computer vision
  • vývoj a implementace softwarových modulů
  • implementace složitých algoritmů
  • tvorba architektury testů a test case

Požadujeme

  • Zkušenosti s Computer vision, Image processingem, matematickými operacemi či wrappers
  • výhodou zkušenosti s CUDA
  • alespoň mírně pokročilé zkušenosti s C++
  • schopnost se dorozumět anglicky

Nabízíme

  • motivující mzdové ohodnocení
  • profesní a osobní růst
  • 5 týdnů dovolené
  • úvazek 37,5 hod/týdně
  • homeoffice
  • systém Cafeterie
  • další benefity (jazykové kurzy, stravenky, pololetní odměny, výhodný tarif, občerstvení na pracovišti)
  • Místo výkonu práce: Praha

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Praha