Varroc Lighting Systems, s.r.o.

TECHNIK ANALÝZY OSVĚTLENÍ

referenční číslo: 59b14b3cbabecf5df86007bb

Náplň práce

·         Vyhodnocování závad a nálezů na vzorcích předních a zadních svítilen z provozu

·         Používání nedestruktivní analýzy na určení závad

·         Demontáž a analýza vadných komponent

·         Dohled nad správným průběhem analýzy

·         Vytváření fotodokumentace závad na vzorcích a report dle požadavků zákazníka

·         Příprava podkladů pro meeting kvality

·         Získávání a zavádění nových metod analýzy

·         Správa zákaznických portálů

Požadujeme

·         SŠ/VŠ vzdělání technického směru

·         Zkušenosti z automobilového průmyslu výhodou

·         Schopnost pracovat v kolektivu

·         Komunikativní znalost angličtiny

·         Dobrá znalost práce PC (Win, Office, atp.)

·         Orientace na zákazníka a ochota cestovat

·         Zájem o další vzdělávání a odborný růst

·         Řidičský průkaz sk.B

Nabízíme

  • Pružná pracovní doba (fix 8:30 – 13:30)
  • 25 dní dovolené
  • Sick Days – 2dny/rok
  • Příspěvek na dopravu, možnost startovacího ubytování
  • Příspěvek na stravování
  • Variabilní bonusový systém
  • Možnost jazykového a odborného vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost podílet se na vývoji moderních produktů

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Suvorovova 195, Šenov u Nového Jičína, 742 42

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita