Typ nabídky

Minimální mzda

Stavební projektant

referenční číslo: 15595 | aktuálnost: 27.04.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Máte vysokoškolské vzdělání v oboru stavebnictví? Máte prokazatelnou praxi s projektováním staveb a láká Vás vedení celé zakázky? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Stabilní stavební a projektová společnost hledá kolegu do Prahy na pozici: STAVEBNÍ PROJEKTANT (35 - 45.000 Kč)

Náplň práce

* Projektování průmyslových i obytných budov * Týmová spolupráce při větších projektech * Koordinace projektů, komunikace s investory * Řešení projektové dokumentace * Možnost samostatného vedení celé zakázky

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v oborou pozemního stavitelství
  • Prokazatelnou praxi na stejné pozici
  • Autorizaci pro pozemní stavby - výhodou
  • Praxi s programem REVIT - výhodou
  • Organizační dovednosti a spolehlivost

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Pružnou pracovní dobu
  • Zaměstnání ve stabilní společnosti
  • Místo výkonu: Praha

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura