Typ nabídky

Minimální mzda

Skladový administrátor Jažlovice - mzda až 28.000 Kč/ měsíc

referenční číslo: 598b254ea5ad9523052e265a | aktuálnost: 24.07.2018

ESA s.r.o.

Nadnárodní logistická společnost ESA - Hitachi Transport System Group poskytující komplexní logistické služby se sídlem v Kladně hledá kandidáta/-tku na pozici:

Popis pozice:

  • Administrativa spojená s provozem skladu
  • Příjem a výdej objednávek
  • Tisk štítků, polepování zboží apod.
  • Práce s interními systémy
  • Komunikace s vedením skladu, klienty aj.
  • Další organizační a administrativní úkoly spojené s provozem skladu
  • Směnný provoz - ranní 6-18/ noční 18 - 06 + výjimečně SO ranní, v režimu NE ranní- Pá ranní

Nabízíme:

  • Svozový autobus z Říčan a zpět ZDARMA
  • Stravenky
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Zaměstnání ve stabilní společnosti s nadnárodní účastí

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání s maturitou
  • Zkušenosti s administrativou ve skladu
  • Zkušenosti s prací na PC
  • Spolehlivost, pečlivost

ESA s.r.o.
Michaela Čermáková
Oldřichova 158
272 03  Kladno - Dubí
Česká republika
Telefon: 724 579 163

Místo pracoviště: Na Dlouhém 90, Jažlovice, 25101

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Administrativa, Doprava, logistika

Profese: administrativní pracovník, skladník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita