Typ nabídky

Minimální mzda

Karuselář s praxí, až 200 Kč/hod. (Jakr.)

referenční číslo: 5981ac0ca5ad956532710942 | aktuálnost: 25.08.2018

PRAGMA personální agentura s.r.o.

Náplň práce

Do výroby těžkých konstrukcí hledáme karuseláře, náplní práce je - obrábění - seřizování a obsluha konvenčních a číslicově řízených soustružnických strojů - řezání všech druhů závitů, obrábění vnějších povrchů a děr. Práce v nepřetržitém provozu. Nástup možný ihned.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na telefonním čísle 734 752 999 nebo e-mailem na adrese olomouc@e-pragma.cz

Požadujeme

SOU obor obráběč kovů

praxe

znalost čtení výkresové dokumentace

ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

mzda 120 Kč - 200 Kč/hod, dle praxe s možností výplaty týdenních záloh

ubytování včetně příspěvku

příspěvek na stravování

firemní oděv a obuv

možnost přesčasů

Místo pracoviště: Uničov,

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Profese: obráběč kovů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity