Typ nabídky

Minimální mzda

Strojní mechanik/zámečník – Ostrava – od 22 000 Kč – 2směnný provoz

referenční číslo: 597af068babecf3d0f493470 | aktuálnost: 19.01.2018

Adecco spol. s r.o.

Firma působící v automobilovém průmyslu hledá do svého týmu spolehlivé a zkušené zaměstnance do výroby kaučuků a plastů.

RANNÍ A ODPOLEDNÍ SMĚNY.

ZAMĚSTNÁNÍ DO KMENE SPOLEČNOSTI.

Náplň práce

NABÍZÍME:

  • zajímavé finanční ohodnocení dle praxe a zkušeností,
  • příspěvek na stravování,
  • dovolenou 5 týdnů,
  • příspěvky na penzijní připojištění,
  • ranní a odpolední směny,
  • zázemí stabilní a prosperující zahraniční společnosti.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • oprava a údržba strojů a zařízení,
  • nastavování a seřizování strojů a zařízení,
  • kontrola strojů dle preventivních prohlídek a jejich čistění.

POŽADUJEME:

  • výuční list v oboru,
  • zkušenosti na obdobné pozici alespoň 3 roky, automobilový průmysl výhodou,
  • anglický jazyk výhodou,
  • MS Office, AutoCAD – výhodou,
  • zkušenosti s řízením VZV,
  • ochota pracovat na směny,
  • řidičský průkaz sk.B,
  • manuální zručnost, pečlivost, samostatnost, flexibilita.

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu lucia.pakancova@adecco.com, tel.: 739 580 634

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: mechanik, provozní mechanik, strojní zámečník, strojník zámečník, zámečník, údržbář

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity