Typ nabídky

Minimální mzda

Svářeč - Stehař - Vsetín

referenční číslo: 597a3e35a5ad952ea138de30 | aktuálnost: 25.08.2018

PRAGMA personální agentura s.r.o.

Náplň práce

Náplň práce:

Proměření všech pozic přidělené konstrukční sestavy a kontrola ID znaků dle dokumentace
Apretůra všech dílců sestavy
Rovnání všech dílců konstrukční sestavy
Rozrýsování všech pozic uvedené sestavy na hlavních dílech
Stáčení tenkých plechů, vrtání, řezání závitů dle výkresové dokumentace, ohýbání určených pozic, lisování a kontrola rozměrů

Požadujeme

Požadujeme:

  • dobrý zdravotní stav
  • Oprávnění svařování v ochranné atmosféře směsných plynů Z-M1, EN-287-135

Nabízíme

Nabízíme:

- zajišťujeme ubytování + příspěvek na ubytování

- 160,- Kč/hod
- dlouhodobá stabilní práce
- možnost práce na přesčasy

- možnost vyplácení záloh

- prac. doba 6:00 – 18:00hod. nebo dle dohody i třísměnný provoz

V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email valentova@e-pragma.cz nebo volejte na tel. +420 734 752 997

Místo pracoviště: Vsetín,

Region: Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: dělník ve výrobě, svářeč

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity