Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor výroby - Prostějov

referenční číslo: 597a373fa5ad951b9116a384 | aktuálnost: 25.08.2018

PRAGMA personální agentura s.r.o.

Náplň práce

- manuální práce ve výrobě (ohýbání trubek, lakování)
- jednoduchá obsluha strojů
- nepožadujeme praxi, zaučíme

Požadujeme

Požadujeme:

- dobrý zdravotní stav a fyzickou zdatnost
- výpis ze zdravotní dokumentace
- spolehlivost a samostatnost
- ochotu pracovat ve směnném provozu
- vzdělání strojírenského směru nebo zkušenosti s výrobou výhodou

Nabízíme

Nabízíme:

- dlouhodobá pracovní jistota
- 100,- Kč/hod + příplatky za noční směny, za víkendy a za přesčasy
- ubytování zajištěno + příspěvek 2500 Kč/měs.
- příspěvek na závodní stravování

- možnost vyplacení záloh

Pozice je vhodná pro absolventa

V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email valentova@e-pragma.cz nebo volejte na tel. +420 734 752 997.

Místo pracoviště: Prostějov,

Region: Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: dělník, dělník ve výrobě, obsluha stroje

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy