Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista náboru

referenční číslo: 597a2856babecf4a1a2b5b5b | aktuálnost: 28.11.2017

PRAGMA personální agentura s.r.o.

Náplň práce

Náplň práce:

- Práce na PC

- Vytváření inzerce

- Recruiting (třídění CV, telefonické pohovory, komunikace s kandidáty)

- Administrativní činnosti

Požadujeme

Požadujeme:

- Znalost práce na PC, Microsoft Office Word, MS Excel,

- Zkušenosti s výběrem a náborem zaměstnanců - výhodou

- Kreativní osobnost s rychlou reakcí na nové podněty, orientace na výsledky

- Nadšení, energii a aktivní přístup k práci

- Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost

- Samostatnost a tah na branku

- Organizační a komunikační schopnosti

- Německý jazyk na úrovni pracovní komunikace výhodou

- ŘP sk. B výhodou

Nabízíme

Nabízíme:

- Zajímavou práci ve stabilní společnosti

- Prostor pro uplatnění vlastních nápadů a jejich realizace

- Hodnocení na základě Vašich výsledků – dobré platové ohodnocení

- Možnost profesního a osobnostního růstu, včetně možností vyprofilování na jinou pozici

- Nástup dle dohody

V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email valentova@e-pragma.cz nebo volejte na tel. +420 734 752 997

Místo pracoviště: tř. Kosmonautů 989, Olomouc, 77900

Region: Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj

Obor: Personalistika, HR

Profese: HR specialista, specialista náboru

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita