Typ nabídky

Minimální mzda

Technik nedestruktivního testování

referenční číslo: 15346 | aktuálnost: 19.11.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte mnohaleté zkušenosti s nedestruktivním testováním? Chcete Vaše znalosti uplatnit v nadnárodní společnosti, která si váží svých zaměstnanců? Ještě ke všemu se domluvíte anglicky?

Tak si nenechte ujít tuto pracovní příležitost a zašlete mi svůj životopis!

Mezinárodní strojírenská společnost, hledá posilu do již zvedeného týmu zkušebních techniků, na pozici:

TECHNIK NEDESTRUKTIVNÍHO TESTOVÁNÍ (30-36.000,-)

Náplň práce

  • Samostatné nedestruktivní testování (kapilární, magnetické)
  • Kontrola komponentů
  • Tvorba a překlad pracovních návodů
  • Vedení méně zkušených pracovníků
  • Spolupráce s nadřízeným

Požadujeme

  • SŠ vzdělání technického zaměření
  • Certifikaci NDT pro nejrůznější metody
  • Praxi v oboru
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Získání certifikací a zaškolení
  • Možnost absolvování kvalifikačních a jazykových kurzů
  • Stravování v rámci podniku
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Praha-východ

Mzda: 30 000 - 36 000 Kč / měsíc

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství