Typ nabídky

Minimální mzda

Asistentka s AJ (25.000 - 30.000 Kč)

referenční číslo: 31371 | aktuálnost: 07.08.2018

Jobs Contact

Náplň práce

Lákala by tě práce v administrativě, ale nechceš jenom vařit kafe šéfovi? To se ti u nás rozhodně nestane! Chceme, aby tě práce u nás bavila a tak nabízíme různorodou, zajímavou a občas trochu akční práci na postu asistentky, která by byla dobrou duší naší firmy a snažila se ji ze všech sil podpořit. Za tvé úsilí nabízíme (kromě materiálních odměn) skvělý přátelský kolektiv a - jak to v "ajťáckých firmách" bývá - pohodové neformální prostředí.

  • organizace a plánování schůzek
  • zápisy z jednání, tvorba reportů
  • příprava podkladů pro účetnictví
  • podpora personálního oddělení
  • správa firemních dokumentů
  • komunikace s externími subjekty (úřady, dodavatelé, partneři, ...), pochůzky mimo firmu
  • různorodá administrativní a organizační činnost

Požadujeme

  • SŠ / VŠ, ideálně ekonomického směru
  • praxe na obdobné pozici velmi vítána
  • velmi dobrá znalost anglického jazyka nutností
  • základy účetnictví, výhodou zkušenost s přípravou účetní agendy
  • dobrá znalost MS Office a obecně s PC
  • samostatnost, organizační talent, aktivní přístup k práci
  • komunikativnost, reprezentativní vystupování
  • ŘP sk. B - aktivně

Nabízíme

  • mzdové ohodnocení odpovídající zkušenostem
  • velmi příjemné pracovní prostředí v moderních kancelářích blízko centra Brna
  • přátelští kolegové, kteří si nepotrpí na zbytečné formality
  • flexibilní pracovní doba
  • stravenky
  • služební telefon i pro soukromé účely
  • odborná školení
  • společné akce, teambuilding
  • široká škála občerstvení na pracovišti
  • chill out zóny
  • sprcha přímo ve firmě
  • slevové poukázky na sport / rekreaci

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa, Ekonomika, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita