Typ nabídky

Minimální mzda

Technik nákupu s němčinou

referenční číslo: 15258 | aktuálnost: 28.10.2017

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Orientujete se v technických záležitostech a vždy Vás lákalo proniknout do tajů nákupního oddělení? Chcete se podílet na výrobním procesu prosperující strojírenské firmě? Jedinými požadavky jsou německý jazyk a technický background! TECHNIK NÁKUPU S NĚMČINOU

Náplň práce

* strategický nákup odlitků * vyhledávání nových dodavatelů * cenové vyjednávání s dodavateli a uzavírání smluv * hodnocení dodavatelů * provádění dodavatelských auditů * komunikace s německou centrálou

Požadujeme

  • SŠ/VŠ (technického směru výhodou)
  • technický background, z výrobní společnosti
  • německý jazyk na pokročilé úrovni slovem i písmem
  • orientaci v technické dokumentaci
  • proaktivní přístup k práci a ochotu učit se

Nabízíme

  • práci v prosperující strojírenské společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • finanční bonusy
  • firemní stravování
  • jazykové kurzy a další vzdělávání
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • místo pracoviště: severně od Brna

Mzda: 35 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Řemesla, výroba, Strojírenství