Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer výroby – automotive s AJ

referenční číslo: 15193 | aktuálnost: 11.10.2017

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Jste silná osobnost, která zvládá stres? Chcete zodpovídat za automotive výrobu? Hledáte šanci ukázat, co ve Vás je? Mluvíte plynule anglicky? Hledáme právě Vás! Mezinárodní výrobní společnost, sídlící v Pardubickém kraji, hledá do svého týmu posilu na pozici: MANAŽER VÝROBY – AUTOMOTIVE S AJ

Náplň práce

* Zodpovědnost za výrobní plán a kvalitu * Vedení zaměstnanců a jejich školení * Kontrola kvality práce a hodnocení podřízených * Tvorba výrobní dokumentace * Finanční plány za oddělení výroby

Požadujeme

  • Vzdělání technického zaměření
  • Praxi v automotive průmyslu na podobné manažerské pozici
  • Velmi dobrou znalost angličtiny
  • Znalost práce na PC
  • Silnou osobnost, odolnost vůči stresu, přirozenou autoritu

Nabízíme

  • Možnost seberealizace
  • Služební auto i k soukromým účelům
  • Týden dovolené navíc
  • Ubytování
  • Závodní stravování
  • Místo výkonu práce: okres Chrudim

Mzda: 100 000 - 130 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba