Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor výrobní linky v PLZNI na 3směnný provoz s platem po zapracování až 23 000

referenční číslo: 595a40dbbabecf619547adf0 | aktuálnost: 22.04.2018

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou sloupků řízení do osobních automobilů, hledáme vhodné uchazeče na pozici OPERÁTOR VÝROBNÍ LINKY

Náplň práce

- obsluha výrobní linky

- obsluha strojů

- ruční manipulace s materiálem

Požadujeme

- manuální zručnost

- zodpovědný přístup, pečlivost, spolehlivost

- schopnost pracovat dle pracovních postupů

- spolehlivost, samostatnost, zručnost

Nabízíme

-nástup možný IHNED

-místo výkonu práce: PLZEŇ

- dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr

-nástupní plat 20.100 Kč (po zvládnutí určitého typu operací 21.400 Kč operátor C, 22.100 Kč operátor B, 23.000 Kč operátor A) + variabilní složka dle hodnocení pracovního výkonu v aktuálním měsíci 1.200- 1.700 Kč

- 3směnný provoz

- 5 týdnů dovolené

- dotované stravování, příspěvek na dojíždění

- možnost pracovat i přesčas a o víkendu

- BONUS za doporučení až 1.000,- Kč

Místo pracoviště: Plzeň,

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity