Typ nabídky

Minimální mzda

Programátor/moravskoslezský kraj/tar

referenční číslo: 37054 | aktuálnost: 03.08.2018

Kariéra s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, který se zabývá IT technologiemi, hledáme vhodné kandidáty na pozici: PROGRAMÁTOR/MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ/TAR.
Náplň práce:
- vývoj aplikace pro platformu Android v oblasti logistiky a ERP
- komunikace s dalšími členy týmu
- připravuje technickou dokumentaci
Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání
- výbornou znalost vývoje nativních aplikací pro platformu Android
- zkušenost s online aplikacemi (klient, server, REST API)
- zkušenost s grafickým designem a tvorbou UI mobilní aplikace
- praktická znalost s automatickým testováním, unit testy,
- znalost QA v prostředí OS Android
- komunikativní znalost AJ - výhodou
Nabízíme:
- zázemí silné a stabilní společnosti
- zajímavé finanční ohodnocení
- firemní benefity
- možnost profesního a kariérního růstu
Termín nástupu:
Ihned/dle dohody
Místo pracoviště:
Ostrava
Pokud Vás nabídka zaujme zašlete aktuální životopis na kariera03@karierasro.cz a uveďte značku 24898/TAR.
Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2018. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Region: Moravskoslezský kraj