Typ nabídky

Minimální mzda

Brigáda na léto - pracovníci do výroby, až 23.000,-kč/měsíc

referenční číslo: 591e07a9a5ad956fe805566a | aktuálnost: 15.08.2017

Adecco spol. s r.o.

BYLO TI JIŽ 18 LET A HLEDÁŠ BRIGÁDU NA LÉTO?

NEBOJÍŠ SE PRACOVAT MANUÁLNĚ A CHCEŠ SI VYDĚLAT SLUŠNÉ PENÍZE?

NÁBOR U NÁS ZAČÍNÁ JIŽ TEĎ, TAK NEVÁHEJ A PŘIJĎ SE K NÁM ZAREGISTROVAT A ZAJISTIT SI TAK MÍSTO NA LÉTO!

BRIGÁDA BUDE OD ČERVNA DO KONCE ZÁŘÍ. ZVOL SI SÁM, JAK DLOUHO CHCEŠ PRACOVAT.

!!! POJĎ K NÁM PRACOVAT - DOPORUČ NÁM DALŠÍHO KANDIDÁTA, KTERÝ NASTOUPÍ – A MY VYPLATÍME ODMĚNU 1500,-Kč !!!

Náplň práce

* montáž a kompletace výrobků u výrobní linky, jedná se o menší komponenty - součástky pro automobilový průmysl, fyzicky nenáročná práce vhodná pro ženy i muže
* pracujete dle směnného kalendáře – předem víte, kdy máte směnu a kdy volno

Požadujeme

* stupeň ani obor vzdělání NEROZHODUJE
* manuální zručnost
* spolehlivost a dobrou pracovní morálku
* schopnost práce v nepřetržitém provozu (ranní, odpolední, noční  - 7,5h směna)
* dobrý zdravotní stav

Nabízíme

* Zajímavou měsíční mzda 23.000,-Kč
* Základní mzda+odměny  17.696,-Kč/měsíc
* Osobní ohodnocení 650,-Kč/měsíc
* Příplatky za noční směnu 25,-Kč/hod.
* Příplatky za odpolední směnu 8,-Kč/hod.
* Příplatek za víkend 60%
* Další příplatky dle ZP (st. svátek, přesčasy)
* Stravenky v hodnotě 40Kč/den
* Úvodní školení a pracovní obuv

Pokud Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte nás neprodleně na bezplatné lince 800 100 110.

Neváhejte se dostavit i přímo osobně k nám na pobočku Adecco, Biskupská 1, ČB a to každý všední den v 9h nebo v 15h.

Mzda: 19 000 - 23 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Profese: dělník, dělník ve výrobě, operátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní