Typ nabídky

Minimální mzda

Technik výroby (H4099)

referenční číslo: 591d5ef3a5ad95505b6df176 | aktuálnost: 18.10.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

• seřizování a programování textilních strojů
• servis strojů
• podpora výroby

Požadujeme

SOU/SŠ technického směru (strojní, elektro), vhodné i pro absolventy bez praxe, ochota zaučit se do problematiky unikátní moderní technologie textilních řezacích strojů

Výhodou:
• znalost CAD popř. grafického sw.
• znalost seřizování popř. programování CNC strojů
• vztah k moderním technologiím

Nabízíme

práce ve firmě rodinného typu, přátelský kolektiv, finanční ohodnocení dohodou, velmi zajímavá perspektiva (po zvládnutí problematiky postup na technologa popř. až vedoucího výroby)

Místo pracoviště: Jaroměř,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Profese: elektrotechnik, operátor CNC strojů, servisní technik, seřizovač programátor, technik, technik přípravy výroby, technolog v textilní a oděvní výrobě

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy